8 πρωτιές για τον όμιλο μας στο τουρνουά Smash Open by Serviceland 2023

Ο Πρόεδρος του Δ.Σ της AEK TPIΠOΛHΣ κ. Bαλασόπουλος , το Δ.Σ., και η προπονητική ομάδα των κ. Παπαδόπουλου, Αρβανίτη και Δημητρόπουλου θα ήθελαν να συγχαίρουν τους αθλητές του ομίλου τένις που κατάφεραν να φέρουν 8 μετάλλια πρώτων θέσεων στην ΑΕΚ Τρίπολης στο τουρνουά ενηλίκων που έλαβε χώρα στο Smash Open by Serviceland 2023.

Πιο συγκεκριμένα οι αθλητές – μέλη της ΑΕΚ Τρίπολης έφεραν τρία κύπελλα 1ων θέσεων, δύο 2ων θέσεων και τρία 3ων θέσεων στις παρακάτω κατηγορίες.

ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Στην κατηγορία των γυναικών 14-34 η Λαμπροπούλου Σήλια κατέκτησε την 1η θέση.

Στην κατηγορία των γυναικών Challenger η Γιαννοπούλου Δέσποινα κατέκτησε την 1η θέση.

Στην κατηγορία των ανδρών Challenger ο Τριανταφύλλου Δημήτρης κατέκτησε την 1η θέση.

ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Στην κατηγορία των γυναικών Challenger η Αθανασοπούλου Ζωή κατέκτησε την 2η θέση.

Στην κατηγορία των ανδρών Master ο Ζωγραφάκης Δαβίδ κατέκτησε την 2η θέση.

ΤΡΙΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Στην κατηγορία των ανδρών 14-34 ο Λαμπρόπουλος Παναγιώτης κατέκτησε την 3η θέση.

Στην κατηγορία των ανδρών Challenger ο Κουτσουμπός Κωνσταντίνος  κατέκτησε την 3η θέση.

Στην κατηγορία των ανδρών Challenger ο Παπαβασιλείου Γιάννης κατέκτησε την 3η θέση.

Πολλά συγχαρητήρια για ακόμη μια φορά στα μέλη μας που στήριξαν με την παρουσία τους ένα ακόμα ενχώριο Αρκαδικό τουρνουά open και τους ευχόμαστε ανάλογη επιτυχία και στην έναρξη της ATL3_2023 by Volterra Tripolis Shop, που ξεκινάει σε λίγες ώρες στα γήπεδα τένις, όπου προπονείται η ΑΕΚ Τρίπολης στο ΔΑΚ Τρίπολης

Μοιράσου αυτό το άρθρο με τους φίλους σου...